PAKETLER
KAMPANYALAR
KURUMSAL SATIŞ
D-SMART DÜNYASI

Dsmart servis abone bayi merkezi 

 

 

Dsmart üyelik başvuru ve bilgi alma sayfamıza hoşgeldiniz. Dsmart abone kayıt başvuru ve yeni üyelik çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Dsmart üyelik başvuru ve kayıt merkezimiz sizlerden gelecek talep doğrultusunda seçmiş olduğunuz paketin kurulumu için en kısa sürede yetkili teknik servis yönlendirir.

 

Dsmart başvuru merkezimize yapacağınız üyelik başvurusu ile dsmart'ın zengin içeriği, çeşitli paket ve kanalları sayesinde izlemek istediğiniz yayınları seçerek sevdiğiniz kanalları izleyebilirsiniz.

Dsmart yetkili teknik ve abone kayıt merkezimize başvuru yaparak üyelik talebinde bulunabilirsiniz. Abone kayıt merkezimiz yapmış olduğunuz üyelik kayıt başvurunuzun kuruluma dönüşmesi için belirlediğiniz randevu tarihinde teknik servisi yönlendirecektir.

 

Dsmart yetkili teknik servisi yeni abonelik merkezi

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

 

Dsmart  yetkili bayii abone merkezi          :     0 212 502 74 72

Dsmart  servisi abone merkezi Telefonu :     0 212 945 05 06 

        

Dsmart  servisi Abone Merkezi Mail           : dsmart@d-kampanya.com.tv.tr

 

Dsmart yetkili teknik servisi satış yardım destek başvuru ekibi olarak müşterilerimizin bireysel ve ticari İnternet, Dsmart, paketleri ihtiyaçlarına ayrıcalıklı kampanyalı çözümler ile üye olmasını faydalandırabiliriz, tüm Dsmart kampanya fırsatlardan yararlanabilirsiniz.