SMART NEE10 - Satış Noktası
0212 502 46 46
PAKETLER
KAMPANYALAR
KURUMSAL SATIŞ
D-SMART DÜNYASI

Dsmart Hatay servis abone bayi merkezi 

 

 

Dsmart Hatay üyelik başvuru ve bilgi alma sayfamıza hoşgeldiniz. Dsmart Hatay abone kayıt başvuru ve yeni üyelik çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Dsmart Hatay üyelik başvuru ve kayıt merkezimiz sizlerden gelecek talep doğrultusunda seçmiş olduğunuz paketin kurulumu için en kısa sürede yetkili teknik servis yönlendirir.

 

Dsmart Hatay başvuru merkezimize yapacağınız üyelik başvurusu ile dsmart'ın zengin içeriği, çeşitli paket ve kanalları sayesinde izlemek istediğiniz yayınları seçerek sevdiğiniz kanalları izleyebilirsiniz.

Dsmart Hatay yetkili teknik ve abone kayıt merkezimize başvuru yaparak üyelik talebinde bulunabilirsiniz. Abone kayıt merkezimiz yapmış olduğunuz üyelik kayıt başvurunuzun kuruluma dönüşmesi için belirlediğiniz randevu tarihinde teknik servisi yönlendirecektir.

 

Dsmart Hatay yetkili teknik servisi yeni abonelik merkezi

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

 

Dsmart Hatay yetkili bayii abone merkezi          :     0 212 502 74 72

Dsmart Hatay servisi abone merkezi Telefonu :     0 212 945 05 06 

        

Dsmart Hatay servisi Abone Merkezi Mail           : dsmart@d-kampanya.com.tv.tr

 

Dsmart Hatay yetkili teknik servisi satış yardım destek başvuru ekibi olarak müşterilerimizin bireysel ve ticari İnternet, Dsmart, paketleri ihtiyaçlarına ayrıcalıklı kampanyalı çözümler ile üye olmasını faydalandırabiliriz, tüm Dsmart kampanya fırsatlardan yararlanabilirsiniz.